بایگانی/آرشیو ماهانه: مارس 2016

پیش شرط دوست داشتن همسر

مجموعه: رازهای موفقیت       همسرتان تنها به آن میزان که خودش را دوست دارد می تواند شما را دوست داشته باشد.یکی از بزرگترین اشتباهاتی که هنگام انتخاب همسر می کنیم ، توجه به این موضوع است که چقدر “ما” را دوست دارد و چه رفتاری با “ما” دارد، به جای آنکه دقت کنیم که با “خودش” چه رفتاری ... بیشتر بخوانید »

آزمایش‌های پره‌ناتال چه آزمایش‌هایی هستند؟

مجموعه: بارداری و زایمان آزمایش‌های پره‌ناتال را از زمانی که حاملگی شروع می‌شود  باید انجام داد    اگر شما جزو آن گروه از زوج‌هایی هستید که برای باردار شدن‌تان برنامه‌ریزی دارید، به‌طور قطع به اهمیت مشاوره پیش از بارداری و ضرورت چکاپ کامل خود پیش از باردار شدن پی برده‌اید. اما آیا تا به حال نام تست‌های پره‌ناتال را شنیده‌اید ... بیشتر بخوانید »

در چه صورت باید به متخصص نازایی مراجعه کرد

مجموعه: بارداری و زایمان اگر كمتر از 35 سال سن دارید و تا یكسال بعد از ازدواج ،باحدود دو تا سه بار در هفته نزدیكی بدون جلوگیری باردار نشدید به شما توصیه می كنیم جهت مشاوره به یك متخصص نازائی مراجعه كنید و چنانچه سنتان 35 سال یا بیشتر است، بعد از سه تا شش ماه تلاش برای بارداری مراجعه ... بیشتر بخوانید »

محبوب ترین غذای ایرانی که زنان باردار نباید آنرا بخورند

مجموعه: بارداری و زایمان یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانی که در عین حال مصرفش بسیار خطرناک است و مسایل بسیاری درباره بهداشت مواد اولیه آن وجود دارد، کباب کوبیده است.  یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانی که در عین حال مصرفش بسیار خطرناک است و مسایل بسیاری درباره بهداشت مواد اولیه آن وجود دارد، کباب کوبیده است. در واقع ... بیشتر بخوانید »

قالب های حرفه ای وردپرس

  اگر به دنبال طراحی سایت با سی ام اس محبوب وردپرس می باشید ما سایت راست چین را معرفی می کنیم در راست چین صدها طراح حرفه ای وردپرس فعالیت می نمایند و از این رو بدون شک میتوان راست چین را بهترین مرجع قالب های حرفه ای وردپرس در ایران دانست . در راست چین شما میتواند بیش ... بیشتر بخوانید »

نسبت طلا به نفت را دریابیم

در حال حاضر نسبت قیمت هر اونس طلا به نفت به بیشترین مقدار خود در دهه های اخیر رسیده است که این امر بعنوان نشانه ای از وقوع یک بحران مالی جدید موجب نگرانی متخصصان بازار شده است. * کارشناس تحلیل واحد بورس کالای کارگزای تامین سرمایه نوین نسبت قیمت طلا به نفت که شکاف قیمتی بین این دو کالای ... بیشتر بخوانید »

عوامل موثر بر تقویت اسپرم ها در روابط جنسی

مجموعه: بارداری و زایمان ورزش متعادل می‌تواند راه خوبی برای تقویت اسپرم و توانایی باروری باشد  راههای تقویت اسپرم مردان «اسپرم مردانی که هر روز روابط  زناشویی دارند، از کیفیت بهتری برخوردار است.» این یافته، نتیجه یک تحقیق جدید است که نشان می‌دهد مردانی که به علت آسیب‌دیدگی اسپرم، توانایی باروری پایین‌تری دارند، اگر به مدت یک هفته، هر روز ... بیشتر بخوانید »

زنان باردار شاغل

مجموعه: بارداری و زایمان ‌زنان شاغلی که دوران بارداری خود را در محل کار می‌گذرانند، کم نیستند. البته کار کردن و بارداری هیچ مغایرتی با یکدیگر ندارند، اما بهتر است مادران در این دوران نسبت به رعایت برخی نکات ظریف دقت داشته باشند. اکنون زنان نقش پررنگی در زندگی اجتماعی داشته و مشاغل مختلفی را به عهده دارند. در این ... بیشتر بخوانید »

پیشگیری از بارداری در دوران شیردهی

مجموعه: بارداری و زایمان   تازه زایمان کرده‌اید؟ برنامه ‌تان برای پیشگیری از بارداری چیست؟ ما چند پیشنهاد داریم و اما قبل از آن یک توضیح:اگر شما تا شش ماه پس از زایمان،منحصرا نوزاد خود را با شیر خودتان تغذیه کنید و به غیر از شیر هیچ غذای کمکی دیگری استفاده نکنید و منوط به این شرط که علاوه بر روز،شب‌ها ... بیشتر بخوانید »

دانستنی های نازایی

مجموعه: بارداری و زایمان     احتمالا در ۱۵ سال گذشته در هیچ موردی از شاخه های علم پزشكی در ایران به اندازه نازایی در تلویزیون، رادیو، روزنامه ها و مجلات صحبت نشده است. همه مشتریان رادیو و تلویزیون و …، آی وی اف و میكرواینجكشن را با همین لفظ فرنگی آن می شناسند.   بیماران از پزشكان خود درباره ... بیشتر بخوانید »